10YXG1800MEFCG412.5X20
MFR.Part #
10YXG1800MEFCG412.5X20
JLCPCB Part #
C1595452
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10V 12.5mm 1800uF 20mm 5mm 6000hrs@105℃ ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS