380LX471M450A452
MFR.Part #
380LX471M450A452
JLCPCB Part #
C3723173
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 3000hrs@85℃ 35mm 423mΩ 450V 45mm 470uF ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS