LKX2W471MESC45
MFR.Part #
LKX2W471MESC45
JLCPCB Part #
C5751223
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 1.78A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 35mm 450V 45mm 470uF ±20% Plugin,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS