B43501E2188M87
MFR.Part #
B43501E2188M87
JLCPCB Part #
C1611550
Package
Plugin,D30xL55mm
Description
1800uF 200V 30mm 55mm ±20% 插件,D30xL55mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS