16YXH470MEFCT810X12.5
MFR.Part #
16YXH470MEFCT810X12.5
JLCPCB Part #
C5872710
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 12.5mm 16V 470uF ±20% Plugin,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS