SLP153M035E4P3
MFR.Part #
SLP153M035E4P3
JLCPCB Part #
C2623865
Description
-40℃~+105℃ 10mm 15000uF 3.9A@120Hz 3000hrs@105℃ 30mm 35V 35mΩ@120Hz 45mm ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS