250CFX6R8MEFC10X12.5
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
250CFX6R8MEFC10X12.5
JLCPCB Part #
C702479
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 12.5mm 250V 5000hrs@105℃ 6.8uF ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS