420MXG180MEFCSN20X45
MFR.Part #
420MXG180MEFCSN20X45
JLCPCB Part #
C1137030
Package
Plugin,D20xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 1.27A@120Hz 10mm 180uF 20mm 3000hrs@105℃ 420V 45mm ±20% 插件,D20xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS