35VXG6800MEFC22X50
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
35VXG6800MEFC22X50
JLCPCB Part #
C1604412
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
-40℃~+150℃ 10mm 2.49A@120Hz 22mm 35V 5000hrs@105℃ 50mm 6800uF ±20% 插件,D22xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS