B43504A5686M60
MFR.Part #
B43504A5686M60
JLCPCB Part #
C1667925
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
22mm 30mm 450V 68uF ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS