450MXC330MEFCSN30X50
MFR.Part #
450MXC330MEFCSN30X50
JLCPCB Part #
C3722720
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 1.45A@120Hz 10mm 3000hrs@105℃ 30mm 330uF 450V 50mm ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS