420MXK560MEFCSN25X60
MFR.Part #
420MXK560MEFCSN25X60
JLCPCB Part #
C1587466
Package
Plugin,D25xL60mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.43A@120Hz 25mm 3000hrs@105℃ 420V 560uF 60mm ±20% 插件,D25xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS