PSU64515A
MFR.Part #
PSU64515A
JLCPCB Part #
C3814740
Package
Bolt,D46.05xL85.73mm
Description
-40℃~+65℃ 0%~+20% 125V 46.05mm 645uF 85.73mm Bolt,D46.05xL85.73mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS