ALS70A243DF063
MFR.Part #
ALS70A243DF063
JLCPCB Part #
C1589996
Package
Bolt,D36xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 105mm 11000hrs@85℃ 12.8mm 16.4A@10kHz 22mΩ@100Hz 24000uF 36mm 63V ±20% Bolt,D36xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS