450LSG3900MNB77X121
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
450LSG3900MNB77X121
JLCPCB Part #
C1590079
Package
Bolt,D77xL121mm
Description
-25℃~+105℃ 121mm 31.4mm 3900uF 450V 5000hrs@105℃ 77mm ±20% Bolt,D77xL121mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS