420VXH470MEFC30X45
MFR.Part #
420VXH470MEFC30X45
JLCPCB Part #
C1615315
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.04A@120Hz 30mm 420V 45mm 470uF 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS