25NXA22MEFC6.3X11
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
25NXA22MEFC6.3X11
JLCPCB Part #
C1650571
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 11mm 2.5mm 22uF 25V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS