16ZL120M8X7
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
16ZL120M8X7
JLCPCB Part #
C1592040
Package
Plugin,D8xL7mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 120uF 16V 190mA@120Hz 3.5mm 7mm 8mm ±20% 插件,D8xL7mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS