315VXR330MEFCSN35X30
MFR.Part #
315VXR330MEFCSN35X30
JLCPCB Part #
C1609067
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.2A@120Hz 10mm 30mm 315V 330uF 35mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS