450HXG270MEFCSN30X40
MFR.Part #
450HXG270MEFCSN30X40
JLCPCB Part #
C1607805
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 270uF 3000hrs@105℃ 30mm 40mm 450V ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS