450HXC150MEFCSN30X30
MFR.Part #
450HXC150MEFCSN30X30
JLCPCB Part #
C3724159
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.49A@120Hz 10mm 150uF 2000hrs@105℃ 30mm 30mm 450V ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS