50RX30220MT810X20
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
50RX30220MT810X20
JLCPCB Part #
C1597145
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+130℃ 10mm 2000hrs@130℃ 20mm 220uF 50V 5mm 623mA@120Hz 82mΩ ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS