25MXG27000MEFCSN30X40
MFR.Part #
25MXG27000MEFCSN30X40
JLCPCB Part #
C1137001
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 25V 27000uF 3000hrs@105℃ 30mm 4.74A@120Hz 40mm ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS