400HXC470MEFCSN35X45
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
400HXC470MEFCSN35X45
JLCPCB Part #
C3723666
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.86A@120Hz 2000hrs@105℃ 35mm 400V 45mm 470uF ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS