420USG270MEFC30X30
MFR.Part #
420USG270MEFC30X30
JLCPCB Part #
C7015508
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-25℃~+85℃ 1.94A@120Hz 10mm 270uF 3000hrs@85℃ 30mm 30mm 420V ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS