25VXG22000MEFC30X50
MFR.Part #
25VXG22000MEFC30X50
JLCPCB Part #
C3723823
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-40℃~+150℃ 10mm 22000uF 25V 3.92A@120Hz 30mm 5000hrs@105℃ 50mm ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS