350BXC10MEFCT810X20
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
350BXC10MEFCT810X20
JLCPCB Part #
C1596002
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 10uF 20mm 350V 350mA@100kHz 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS