250YXF33MEFCG412.5X25
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
250YXF33MEFCG412.5X25
JLCPCB Part #
C1596339
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 12.5mm 250V 25mm 33uF 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS