420MXK390MEFCSN30X35
MFR.Part #
420MXK390MEFCSN30X35
JLCPCB Part #
C1589723
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.82A@120Hz 10mm 3000hrs@105℃ 30mm 35mm 390uF 420V ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS