35YXH1800MEFCGC16X25
MFR.Part #
35YXH1800MEFCGC16X25
JLCPCB Part #
C1598039
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.758A@120Hz 10000hrs@105℃ 16mm 1800uF 21mΩ 25mm 35V 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS