EKHS501VSN221MR35S
MFR.Part #
EKHS501VSN221MR35S
JLCPCB Part #
C5727970
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.26A@120Hz 10mm 220uF 3000hrs@105℃ 30mm 35mm 500V ±20% Plugin,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS