400WXA22MEFC16X20
MFR.Part #
400WXA22MEFC16X20
JLCPCB Part #
C1597875
Package
Plugin,D16xL20mm
Description
-25℃~+125℃ 16mm 187mA@120Hz 2000hrs@105℃ 20mm 22uF 400V 7.5mm ±20% 插件,D16xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS