LLG2G391MELC25
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LLG2G391MELC25
JLCPCB Part #
C1610707
Package
Plugin,D35xL25mm
Description
-25℃~+85℃ 1.9A@120Hz 10mm 2000hrs@85℃ 25mm 35mm 390uF 400V ±20% 插件,D35xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS