381LX221M400A012
MFR.Part #
381LX221M400A012
JLCPCB Part #
C19427212
Package
Plugin,D35xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.5A@20kHz 10mm 220uF 25mm 3000hrs@105℃ 35mm 400V ±20% Plugin,D35xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS