400VXH150MEFCSN22X30
MFR.Part #
400VXH150MEFCSN22X30
JLCPCB Part #
C1581591
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.06A@120Hz 10mm 150uF 22mm 30mm 400V 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS