400MXH150MEFCSN22X30
MFR.Part #
400MXH150MEFCSN22X30
JLCPCB Part #
C1583225
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.08A@120Hz 10mm 150uF 2000hrs@105℃ 22mm 30mm 400V ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS