400VXG100MEFCSN22X30
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
400VXG100MEFCSN22X30
JLCPCB Part #
C3721769
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-40℃~+150℃ 100uF 10mm 22mm 30mm 400V 5000hrs@105℃ 890mA@120Hz ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS