2.5SWZ330MR15
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
2.5SWZ330MR15
Description
-55℃~+105℃ 1.9mm 15mΩ 2.5V 2.7A@100kHz 2000hrs@105℃ 330uF Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS