400VXG680MEFCSN35X50
MFR.Part #
400VXG680MEFCSN35X50
JLCPCB Part #
C1612662
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-40℃~+150℃ 10mm 2.4A@120Hz 35mm 400V 5000hrs@105℃ 50mm 680uF ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS