450MXG470MJIZSN30X50
MFR.Part #
450MXG470MJIZSN30X50
JLCPCB Part #
C4153648
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 3000hrs@105℃ 30mm 450V 470uF 50mm ±20% Plugin,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS