LLG2Z152MELC30
MFR.Part #
LLG2Z152MELC30
JLCPCB Part #
C1607479
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 1500uF 180V 2000hrs@85℃ 3.3A@120Hz 30mm 35mm ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS