35RX303300MCPA18X35.5
MFR.Part #
35RX303300MCPA18X35.5
JLCPCB Part #
C424233
Package
Plugin,D18xL35.5mm
Description
18mm 2.8A@100kHz 28mΩ@100kHz 3300uF 35.5mm 35V 4000hrs@130℃ 7.5mm ±20% 插件,D18xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS