400USG180MEFCSN22X35
MFR.Part #
400USG180MEFCSN22X35
JLCPCB Part #
C1582552
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-25℃~+85℃ 1.45A@120Hz 10mm 180uF 22mm 3000hrs@85℃ 35mm 400V ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS