50YK22M5X11
MFR.Part #
50YK22M5X11
JLCPCB Part #
C5115309
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-25℃~+85℃ 11mm 2000hrs@85℃ 22uF 2mm 50V 5mm 95mA@120Hz ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS