35YXG3900MEFCGC18X40
MFR.Part #
35YXG3900MEFCGC18X40
JLCPCB Part #
C1601220
Package
Plugin,D18xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 12mΩ 18mm 2.996A@120Hz 35V 3900uF 40mm 6000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D18xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS