400MXK270MEFC22X40
MFR.Part #
400MXK270MEFC22X40
JLCPCB Part #
C3723371
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 1.56A@120Hz 10mm 22mm 270uF 3000hrs@105℃ 400V 40mm ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS