400MXK270MEFCSN25X30
MFR.Part #
400MXK270MEFCSN25X30
JLCPCB Part #
C1590161
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.43A@120Hz 10mm 25mm 270uF 3000hrs@105℃ 30mm 400V ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS