180KXF270MEFCSN22X20
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
180KXF270MEFCSN22X20
JLCPCB Part #
C3725246
Package
Plugin,D22xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 180V 20mm 22mm 270uF 3000hrs@105℃ 950mA@120Hz ±20% 插件,D22xL20mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS