400MXH820MEFCSN35X45
MFR.Part #
400MXH820MEFCSN35X45
JLCPCB Part #
C1613514
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.37A@120Hz 2000hrs@105℃ 35mm 400V 45mm 820uF ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS