35SKV150M8X10.5
MFR.Part #
35SKV150M8X10.5
JLCPCB Part #
C2166133
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 1000hrs@105℃ 150uF 35V 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS